Focus Item w kampanii2018-07-05T09:09:45+00:00

Mautic – marketing automation Forums Pomoc Focus Item w kampanii

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Participant
    Post count: 1

Witam serdecznie,

Powoli zaczynam si臋 wdra偶a膰 w Mautica 馃槈 i… zauwa偶a膰 jago mo偶liwo艣ci i mankamenty 馃槈
    OK. Przejd臋 jednak do sedna, co chcia艂bym osi膮gn膮膰:

1. Otagowuj臋 wszystkich u偶ytkownik贸w odwiedzaj膮cych stron臋 oferty wielkanocnej tagiem „Wielkanoc”
    2. Je艣li u偶ytkownik z tagiem „Wielkanoc” wr贸ci po np. 3 dniach chcia艂bym mu wy艣wietli膰 Focus Item z wyskakuj膮cym okienkiem z linkiem do strony z ofert膮.
    3. Mam zdefiniowan膮 odpowiedni膮 kampani臋 i Focus Item, ale…

Wydaje mi si臋, 偶e zamieszczaj膮c kod kana艂u FI na stronie, b臋dzie on wykonywany dla wszystkich odwiedzaj膮cych, czy si臋 myl臋?

Ustawi艂em w okienku FI bardzo d艂ugi czas „Timeout before engage” (aby okno nie wyskakiwa艂o wszystkim odwiedzaj膮cym) i ustawi艂em wywo艂anie FI w kampanii po powrocie usera na stron臋, ale… wygl膮da na to, 偶e FI nie jest jednak wy艣wietlane otagowanym userom. (chyba po wywo艂aniu i tak jest u偶ywany timeout).

Jest jaka艣 mo偶liwo艣膰 zrealizowania mojego scenariusza?

pozdrawiam
    Darek

Aneta
    Keymaster
    Post count: 20

Witam,

Mautic ma wiele mocnych stron, jednak niekt贸re funkcje – szczeg贸lnie te najnowsze wymagaj膮 jeszcze dopracowania. Obs艂uga focus item zosta艂a znacznie poprawiona, jako samodzilnego elementu – jeszcze wersji 2.5 focus generowa艂 r贸偶nego rodzaje psikusy, kt贸re obecnie zosta艂y wyeliminowane. Natomiast wykorzystanie go w kampanii jest jeszcze dalekie od idea艂u. R贸wnie偶 pr贸bowa艂am uzy膰 focusa jako, elementu kampanii – bez sukces贸w. Mam nadziej臋, 偶e kolejne wersje Mautic usprawni膮 wykorzystanie tej funkcji.

Aneta
    Keymaster

Witam,

Mautic ma wiele mocnych stron, jednak niekt贸re funkcje – szczeg贸lnie te najnowsze wymagaj膮 jeszcze dopracowania. Obs艂uga focus item zosta艂a znacznie poprawiona, jako samodzilnego elementu – jeszcze wersji 2.5 focus generowa艂 r贸偶nego rodzaje psikusy, kt贸re obecnie zosta艂y wyeliminowane. Natomiast wykorzystanie go w kampanii jest jeszcze dalekie od idea艂u. R贸wnie偶 pr贸bowa艂am uzy膰 focusa jako, elementu kampanii – bez sukces贸w. Mam nadziej臋, 偶e kolejne wersje Mautic usprawni膮 wykorzystanie tej funkcji.

Aneta
    Keymaster

Witam,

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.