Focus Item w kampanii2018-07-05T09:09:45+00:00

Mautic – marketing automation Forums Pomoc Focus Item w kampanii

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • AvatarMaxy
    Participant
    Post count: 1

    Witam serdecznie,

    Powoli zaczynam się wdrażać w Mautica 😉 i… zauważać jago możliwości i mankamenty 😉
    OK. Przejdę jednak do sedna, co chciałbym osiągnąć:

    1. Otagowuję wszystkich użytkowników odwiedzających stronę oferty wielkanocnej tagiem „Wielkanoc”
    2. Jeśli użytkownik z tagiem „Wielkanoc” wróci po np. 3 dniach chciałbym mu wyświetlić Focus Item z wyskakującym okienkiem z linkiem do strony z ofertą.
    3. Mam zdefiniowaną odpowiednią kampanię i Focus Item, ale…

    Wydaje mi się, że zamieszczając kod kanału FI na stronie, będzie on wykonywany dla wszystkich odwiedzających, czy się mylę?

    Ustawiłem w okienku FI bardzo długi czas „Timeout before engage” (aby okno nie wyskakiwało wszystkim odwiedzającym) i ustawiłem wywołanie FI w kampanii po powrocie usera na stronę, ale… wygląda na to, że FI nie jest jednak wyświetlane otagowanym userom. (chyba po wywołaniu i tak jest używany timeout).

    Jest jakaś możliwość zrealizowania mojego scenariusza?

    pozdrawiam
    Darek

    Aneta WalasAneta Walas
    Keymaster
    Post count: 20

    Witam,

    Mautic ma wiele mocnych stron, jednak niektóre funkcje – szczególnie te najnowsze wymagają jeszcze dopracowania. Obsługa focus item została znacznie poprawiona, jako samodzilnego elementu – jeszcze wersji 2.5 focus generował różnego rodzaje psikusy, które obecnie zostały wyeliminowane. Natomiast wykorzystanie go w kampanii jest jeszcze dalekie od ideału. Również próbowałam uzyć focusa jako, elementu kampanii – bez sukcesów. Mam nadzieję, że kolejne wersje Mautic usprawnią wykorzystanie tej funkcji.

    Aneta WalasAneta Walas
    Keymaster
    Post count: 20

    Witam,

    Mautic ma wiele mocnych stron, jednak niektóre funkcje – szczególnie te najnowsze wymagają jeszcze dopracowania. Obsługa focus item została znacznie poprawiona, jako samodzilnego elementu – jeszcze wersji 2.5 focus generował różnego rodzaje psikusy, które obecnie zostały wyeliminowane. Natomiast wykorzystanie go w kampanii jest jeszcze dalekie od ideału. Również próbowałam uzyć focusa jako, elementu kampanii – bez sukcesów. Mam nadzieję, że kolejne wersje Mautic usprawnią wykorzystanie tej funkcji.

    Aneta WalasAneta Walas
    Keymaster
    Post count: 20

    Witam,

    Mautic ma wiele mocnych stron, jednak niektóre funkcje – szczególnie te najnowsze wymagają jeszcze dopracowania. Obsługa focus item została znacznie poprawiona, jako samodzilnego elementu – jeszcze wersji 2.5 focus generował różnego rodzaje psikusy, które obecnie zostały wyeliminowane. Natomiast wykorzystanie go w kampanii jest jeszcze dalekie od ideału. Również próbowałam uzyć focusa jako, elementu kampanii – bez sukcesów. Mam nadzieję, że kolejne wersje Mautic usprawnią wykorzystanie tej funkcji.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.