Integracja z WordPressem, ale bez wtyczki2017-05-19T13:34:17+00:00

Mautic – marketing automation Forums Pomoc Integracja z WordPressem, ale bez wtyczki

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • AvatarEwaEwa
    Participant
    Post count: 5

    Czy mogę zintegrować Mautica z moją stroną, którą mam na wordpressie? Niestety nie mogę użyć wtyczki do integracji, bo mój serwer (na którym mam mautica) nie jest opublikowany, czyli nie mogę się do niego dostać z zewnątrz. Natomiasty serwer ma połaczenie z internetem, czyli mogę z niego „wyjść”. Czy jest jakiś sposób, żeby połączyc server z Mautikiem, a nie Mautic z serwerem?

    Aneta WalasAneta Walas
    Keymaster
    Post count: 20

    EwaEwa,

    Jeśli masz zainstalowany serwer na stacji roboczej (lokalny) to niestety, ale Mautic na nim uruchomionych nie połączy się ze stroną. Do uruchominia komunikacji potrzebujesz adresu www, na ktrórym „osadziłaś” Mautic. W sytuacji lokalnego serwera na komputerze nie posiadasz, takiej wartości. EwaEwa napisz do nas na priv (aneta@mymautic.pl). Przedstawimy Ci zakres usługi instalacji i podstawowej konfiguracji Mautica, na serwerze, który bez ograniczeń obsługuje wszystkie parametry platformy marketing automation. Udostępnimy Ci również login i hasło do specjalnej wersji demo, która została skonfigurowana ze stroną WordPressa.Będzie mogła przetestować przypadki użycia Mautic i sprawdzić efekty wykonanych czynności w Mautic, który został zintegrowany z tą stroną. DW: http://www.akademia-mautic.pl/

    AvatarEwaEwa
    Participant
    Post count: 5

    Dziękuję. Chciałam mieć mautica na moim serwerze ze względu na ochrone danych osobowych…

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.