Landing Pages – nie mozna utworzyć2018-07-05T09:09:48+00:00

Mautic – marketing automation Forums Pomoc Landing Pages – nie mozna utworzyć

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • AvatarAnonymous
    Inactive
    Post count: 3

    Jestem tu nowy więc zacznę od przywitania się.
    A teraz mój problem
    Zainstalowałem najnowsza wersję Mautic 2.9.0
    Wszystko niby ładnie , jednak nie mogę utworzyć strony docelowej (loading page). Niezależnie co chcę w niej zawrzec nawet pustą , jak nacisnę „zastosuj” lub „zapisz i zamknij” to przyciski staja sie nieaktywne i nic sie nie dzieje.
    Wlogu mam zapis

    [2017-07-26 20:47:21] mautic.ERROR: SCHEMA ERROR: An exception occurred while executing ‚SELECT f.alias, f.is_unique_identifer as is_unique, f.type, f.object FROM mauticlead_fields f WHERE f.object = ‚lead’ ORDER BY f.field_order ASC’: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table ‚baza.mauticlead_fields’ doesn’t exist [] []

    AvatarAnonymous
    Inactive
    Post count: 3

    Tak dla uzupełnienia
    Tabela mauticlead_fields istnieje
    No i spróbowałem tez wrócić do 2.5.1 i to samo

    Aneta WalasAneta Walas
    Keymaster
    Post count: 20

    Cześć,

    Miło, że jesteś z nami. To co możesz wykonać to wyczyść Catch’e i wykonaj s/update/schema. Może pomóc.

    Aneta WalasAneta Walas
    Keymaster
    Post count: 20

    Dodam, że u nas na wersji 2.9 błąd ten nie wyskakuje. Możemy dodawać i zarządzać stronami docelowymi. Więc problem pojawia się na Twojej konfiguracji.

    AvatarAnonymous
    Inactive
    Post count: 3

    Mautic mam zainstalowany na hostingu Hekko i niestety nie wszystko mogę zrobić – ni e ma dostępu do CLI
    Dodatkowo próbowałem także wersje 2.5.1 i jest ten sam efekt
    Niestety nie ma żadnych logów o błędach więc nie wiem o co się zaczepić

    Aneta WalasAneta Walas
    Keymaster
    Post count: 20

    Skontakuj się z nami na priv: aneta@mymautic.pl Błąd moze występować z dwóch powodów: 1. nieprawidłowe ustawienia w konfiguracji systemu. 2. ograniczenia hostingu – wybrałeś najtanszą opcję hostingu, dostawca mogł wprowadzić pewne ograniczenia. Osobiście sprawdziliśmy kilkanaście hositngówi z wielu musieliśmy zrezygnować, gdyż Mautic na nich nie działał prawidłowo. Obecnie korzystamy z Sprawdzony hosting pod Mautic i nie mam żadnych problemów. Obsługa podchodzi indywidualnie do każdego zagadnienia i chętnie nam pomaga 🙂

    W pierwszej kolejności musimy ocenić konfigurację ustawień Mautic, jeśli wszystko będzie ok – zastanowimy się nad ograniczeniami serwera.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.