Wtyczka Mautic – integracja z Worpressem2017-05-15T17:31:44+00:00

Mautic – marketing automation Forums Pomoc Wtyczka Mautic – integracja z Worpressem

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • AvatarEwaEwa
  Participant
  Post count: 5

  Polecana wtyczka WP Mautic https://www.mymautic.pl/integracja-mautic-z-wordpress-wtyczka/ nie jest od dawna aktualizowana (ostatnio 2 lata temu). Czy w związku z tym nie jest lepiej, tzn. bezpieczniej połaczyć worpressa z mautikiem ręcznie? Znalazłam aktualną wtyczkę (aktualizowaną 3 mies. temu) AutomatePlus – Mautic for WordPress https://wordpress.org/plugins/automate-mautic/ I mam pytanie, co sądzicie o Automate Plus? Czy warto?

  Aneta WalasAneta Walas
  Keymaster
  Post count: 20

  Wtyczka WP Mautic w zasobach WordPressa faktycznie nie była od dawna aktulizowana. Dlatego polecamy pobrać aktualną wersję z GitHub dostępną tutaj. Link do pobrania paczki ZIP z plikami WP Mautic udostępniamy we wpisie: https://www.mymautic.pl/integracja-mautic-z-wordpress-wtyczka/

  Ta wersja automatycznie dodaje kod JS, wersja dostępna przez WordPressa opiera się na pixcelu śledzącym.

  Odnośnie Automate Plus używamy do komentarzy pod wpisami. Działa i sprawdza się do tego celu. Pamiętaj, żeby dodać tylko raz kod śledzący – jeśli uruchamiasz różne wtyczki, nie dubluj dodawania kodu.

  • This reply was modified 3 years, 6 months ago by Aneta WalasAneta Walas.
  AvatarEwaEwa
  Participant
  Post count: 5

  Dziekuję za odpowiedź. Nie jestem osobą techniczną i mam pytanie o to czym się różni javascript od piksela sledzącego? Co jest lepsze?

  Aneta WalasAneta Walas
  Keymaster
  Post count: 20

  Stanowczo JS. Daje większe możliwości w zakresie integracji. Kolejne wersje Mautic rozwiajane są w kierunku śledzenia i integracji przez JS.

  Pragnę zakutalizować informację odnośnie wtyczki Automate Plus zauważyłam, iż Mauitc odbiera tytuł wpisu, pod którym pojawił się komenatarz. Czy ktoś jeszcze może zauważył taką sytuację?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.