• Gdzie pobrać Mautic?

Skąd pobrać Mautic?

print

Dlaczego warto pobrać i uruchomić Mautic?  Mautic jest pierwszym darmowym system Marketing Automation. Pierwsza wersja aplikacji została udostępniona pod koniec roku 2015. System bardzo dynamicznie się rozwija, pozwala personalizować komunikację, dobierać preferowane przez klienta kanały komunikacji, treści i formy. Integruje wiele narzędzi, usług i aplikacji aby umożliwić budowanie i prowadzenie indywidualnych ścieżek zakupowych klienta. Popraw i usprawnij kontakty z aktualnymi klientami i skutecznie pozyskuj nowych kontrahentów.

Gdzie pobrać pliki instalacyjne Mautic?

Co kilka miesięcy pojawia się nowa wersja oprogramowania Mautic. Zapisz się do naszego Newslettera a będziemy informować Cię o zmianach i nowościach w Mautic. Dla Ciebie przetestujemy nowe wersje, ocenimy funkcjonalności, abyś mógł korzystać z Mautic. Aktualną wersję możesz pobrać z:

Mautic.org oferuje również możliwość założenia bezpłatnego konta w chmurze Mautic. Wystarczy zarejestrować i uruchomić aplikację i korzystać z hostingu mautic.org.

Marketing Automation w chmurze – limity i ograniczenia

Mautic w chmurze to proste w obsłudze rozwiązanie i możliwość uruchomienia aplikacji marketing automation w kilka minut, jednak ma też kilka ograniczeń, o których musimy wspomnieć.  Wśród nich należy wymienić:

  • brak dostępu do bazy danych, co w przyszłości może skutkować ograniczeniem w zakresie integracji i przetwarzania danych,
  • limit kontaktów (wersja bezpłatna w chmurze ogranicza się do 5000 aktywnych kontaktów),
  • ograniczenie ilościowe wysyłki wiadomości email (do 1000 na dzień),
  • dostęp dla jednego użytkownika.
Pobierz Mautic - Marketing Automation

Uruchomienie konta demo na czas testów to częsta i dobra praktyka, jednak docelowo rekomendujemy, aby uruchomić aplikacje na własnych zasobach serwerowych. Czego potrzebujesz do instalacji Mautic na swoim serwerze? – opisaliśmy tutaj.  Proces instalacyjny odbywa się w trzech krokach, należy przed jego uruchomieniem przygotować serwer. Podstawowe wymagania dla serwera:

  • PHP 5.6.19 (PHP 7 jest również wspierane)
  • Baza danych: MySQL minimum 5.5.3

Mautic oferuje oczywiście wersje płatną dostępu w chmurze – wówczas powyższe limity nie mają ograniczeń. Koszt usługi mieści się w kwocie 1000 $ miesięcznie i jest uzależniony od ilości kontaktów w bazie. Aktualny cennik.

Instalacja na własnym serwerze, daje Ci nieograniczone możliwości integracji – nie musisz się ograniczać do gotowych wtyczek, możesz konfigurować własne połączenia. Jesteś jednym właścicielem danych Twoich klientów! Nie masz obawy, że jeśli nie zapłacisz za kolejny miesiąc subskrybcji –  to dostęp do Twojego Marketing Automation zostanie zablokowany. Ty tu rządzisz! Koniec limitów i ograniczeń – zainstaluj Mautic na własnym serwerze i usprawnij procesy marketingowe.

Przejdź do instalacji i uruchomienia Mautic

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas.

About the Author:

Aneta Walas
Wieloletni praktyk marketingu i konsultant biznesowy. Specjalista w zakresie wsparcia sprzedaży, content marketingu, generowania leadów i automatyzacji marketingu. Pasjonatka nowych technologi i ich kreatywnego wykorzystania w biznesie. Zafascynowana analizą danych i technikami ich wizualizacji. Myśli strategicznie, bezustannie szukając nowych możliwości. Certyfikowany ekspert Business Process Management (OMG) oraz Project Manager (Prince2). W pracy i w życiu prywatnym ceni zaufanie oraz współpracę opartą na porozumieniu i szacunku.