• Demo Mautic marketing automation

Demo Mautic – automatyzacja marketingu w praktyce

print
Chcesz wiedzieć jak działa demo Mautic? Jak działa marketing automation? Opisaliśmy i wdrożyliśmy na tej stronie przypadki użycia bezpłatnego systemu marketing automation Mautic. Dowiesz się, jak w praktyce zautomatyzować marketing dzięki Mautic? To zaczynamy…

Mautic w akcji – testuj demo

Zintegrowaliśmy Mautic ze stroną www.akademia-mautic.pl. Skonfigurowaliśmy następujace przypadki użycia Mautic:

  •  formularz kontaktowy,
  • bramka video (Video Gate),
  • focus item,
  • pobranie pliku.

 Pracujemy nad udostępnieniem kolejnych przypadków zastosowania Mautic.

Demo Mautic - jak używać system marketing automation

Jak działa demo Mautic?

Demo Mautic to nauka używania marketing automation w trzech krokach:

Jak otrzymać dostęp do demo Mautic?

Otrzymasz dostęp do demo Mautic po wypełneniu formularza. Na wskazany adres prześlmy do Ciebie link do demo oraz Twój własny login i hasło. Konto jest aktywne przez 7 dni, od daty nadania do Ciebie wiadomości. Jeśli potrzebujesz przedłużenia tego terminu, napisz do nas z odpowiednim wyprzedzeniem. Dostęp do demo jest bezpłatny. W odpowiedzi, z niecierpliwością oczekujemy na Twoją opinię i sugestię, jakie przypadki użycia Mautci Ciebie interesują? Daj nam znać. Uwzględnimy to w naszych planach publikacji. A teraz do dzieła!

Dostęp do demo Mautic >>

Poznaj demo marketing automation

Czytaj więcej porad Mautic

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas.

About the Author:

Aneta Walas
Wieloletni praktyk marketingu i konsultant biznesowy. Specjalista w zakresie wsparcia sprzedaży, content marketingu, generowania leadów i automatyzacji marketingu. Pasjonatka nowych technologi i ich kreatywnego wykorzystania w biznesie. Zafascynowana analizą danych i technikami ich wizualizacji. Myśli strategicznie, bezustannie szukając nowych możliwości. Certyfikowany ekspert Business Process Management (OMG) oraz Project Manager (Prince2). W pracy i w życiu prywatnym ceni zaufanie oraz współpracę opartą na porozumieniu i szacunku.