• Mautic w Polsce - darmowy system marketing autoamtion

Ulepszony edytor i łatwiejsze połączenie pól z Salesforce w Mautic 2.7

print

Jakie zmiany w wersji Mautic 2.7?

Jako marketerzy w naszej pracy ciągle poszukujemy możliwości oszczędzania czasu i zwiększenia wydajności. Zresztą kto nie?
Wszyscy kierujemy zasoby, narzędzia i procesy, w taki sposób aby wciąż osiągać więcej. Obejmuje to również automatyzację marketingu. Odkąd Mautic został stworzony, użyteczność była strategicznym imperatywem. Każda funkcja i poprawka błędów są projektowane i wdrażane po to aby oszczędzić czas i poprawić wrażenia użytkowników. Nasze najnowsze wydanie – Mautic 2.7 – nie jest różne.
To nie tylko poprawienie błędów, proces automatyzacji komunikacji wielokanałowej staje się coraz łatwiejszy.

Lepsze mapowanie pól  w Salesforce

Salesforce to elastyczny CRM w chmurze. Korzysta z niego wiele firm na świecie i w polsce. Dotychczas już Mautic był z nintegrowany z platformą, jednakże integracja zawsze powinna ułatwić udostępnianie informacji. Mautic stworzył więc nowy interfejs do mapowania pól między Mautic i Salesforce, dzięki czemu proces jest bardzo krótki. Poza tym od teraz możesz określić, która aplikacja ma być główna dla każdego zmapowanego pola. Jeśli więc ustalisz, że numer telefonu kontaktowego może być aktualizowany tylko w Salesforce, dane będą przesyłane z Salesforce do Mautic, a nie odwrotnie.

Integracja z Salesforce
salesforce inegracja w mautic 2.7

Ulepszenie edytora

W 2.7 zmienił się edytor tworzenia emailii i landing page. Przeżył on swoisty lifting. Dostępne są nowe typy zawartości, które pomogą Ci stworzyć i zaprojektować jeszcze bardziej atrakcyjne emaile czy strony lądowania. Możesz łatwo tworzyć i dodawać różne typy contentu, takie jak obrazy, tekst, social mediowe i filmy. Dodaliśmy także możliwość dodawania sekcji z wieloma kolumnami, co daje większą elastyczność w projektowaniu stron czy maili.

Nowy edytor w Mautic 2.7
3 kolumny w edytorze w mautic 2.7

Źródło: https://www.mautic.org/blog/developer/mautic-2-7-improving-usability-is-a-continuous-process/

Mautic to darmowa platforma marketing automation.

Swobodna integracja

Otwarte oprogramowanie Mautic pozwala na nielimitowane połączenia z innymi aplikacjami. Łatwo integruje się z z dziesiątkami rozwiązań w tym m.in. z CRM czy sieciami społecznościowymi.

Otwarty

Mautic integrujesz i dostosujesz do nawet najbardziej specyficznych potrzeb Twojej firmy firmy.

Kompletna kontrola danych

Mautic możesz zainstalować bezpośrednio na swoim serwerze. Nie musisz płacić za dostęp do aplikacji, kontaktów, kampanii, czy obawiać się utraty licencji. Twoje dane są zależne tylko od Ciebie. Są Twoje jak nigdy dotąd.

Bezpieczny

W Mautic to Ty sprawujesz kontrolę!

Prosta instalacja

Instalację Mautic możesz wykonać w kilku prostych krokach. Jeśli zaś wolisz łatwiejsze rozwiązanie - możesz skorzystać z usług instalacyjnych. Sam interfejs aplikacji jest niezwykle przyjazny, intuicyjny, a zarazem nowoczesny.

Łatwy

W Mautic skomplikowane mogą być jedynie ułożone przez Ciebie kampanie marketing automation.

Czytaj więcej o Mautic

About the Author:

Mautic Team